Nowości wydawnicze

lis 9, 2023

Mamy przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z najnowszymi publikacjami wydanymi przez Stowarzyszenie “Polskie Zamki Gotyckie”. Nasza organizacja od lat działa na rzecz ochrony i promocji dziedzictwa zamków gotyckich w Polsce. Dzięki Waszemu wsparciu i zainteresowaniu, możemy przedstawić Wam trzy nowe publikacje, które wpisują się w naszą misję odkrywania fascynującej historii i kultury związaną z zamkami gotyckimi.

  1. “ŚLADAMI MIKOŁAJA KOPERNIKA – GRA MIEJSKA”
    • Cieszymy się, że możemy zaprezentować Wam nową wersję gry terenowej pt. “ŚLADAMI MIKOŁAJA KOPERNIKA”. Ta gra, będąca częścią cyklu gier historycznych “M. Kopernik – Wybitny Mieszkaniec Warmii i Mazur”, zabierze Was w fascynującą podróż przez miejsca związane z życiem i działalnością Mikołaja Kopernika. Rozwiążcie zagadki, odkrywajcie tajemnice i poznajcie historię wielkiego astronoma w niezwykły sposób.
  2. Zamki Gotyckie – Oferta Turystyczna”
    • Nasza druga publikacja to przewodnik turystyczny, który prezentuje bogatą ofertę zwiedzania zamków gotyckich w Polsce. Dowiedzcie się, jakie atrakcje czekają na Was w każdym z tych majestatycznych obiektów. Odkryjcie ich architekturę, historię i tajemnice, które kryją się za swoimi kamiennymi murami. To doskonała inspiracja dla miłośników historii i podróży.
  3. “Szlakiem Zamków Gotyckich – Nowa Mapa”
    • Nasza trzecia publikacja to mapa, która pomoże Wam odkryć fascynujące szlaki zamków gotyckich w Polsce. Ta mapa jest idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż pośladami historii i architektury gotyku. Dzięki niej znajdziecie najciekawsze trasy wędrówek i zaplanujecie swoje wizyty w zamkach gotyckich.

Chcielibyśmy Was serdecznie zachęcić do zapoznania się z tymi publikacjami i dołączenia do nas w odkrywaniu piękna i tajemnic zamków gotyckich w Polsce. Działamy z pasją i zaangażowaniem, by podzielić się dziedzictwem z Wami. Razem możemy kontynuować naszą misję ochrony i promocji polskich zamków gotyckich. Wszystkie publikacje dostępne są w wybranych centrach informacji turystycznej.