Wizyta blogerów turystycznych na szlakach Warmii i Mazur

paź 29, 2021

W dniach 10-14 października 2021 na szlakach turystycznych Warmii i Mazur została zorganizowana wizyta studyjna dla Anny i Marcina Nowak, blogerów turystycznych  z www.gdziewyjechac.pl. Trasy przemierzane przez blogerów objęły trzy tematyki: wybrane zabytki Szlaku Zamków Gotyckich na Warmii i Mazurach oraz wybrane atrakcje na szlaku dotyczące Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz wybranych pałaców i dworków w regionie. Przystankami na trasie były zamki w: Lidzbarku Warmińskim, Nidzicy, Kętrzynie, Giżycku oraz Rynie oraz Szczytnie. Pozostałe miejsca odwiedzone przez twórców to m.in. Galiny, Bezławki, Nakomiady, Twierdza Boyen.  Artykuł pod tytułem ‘Melancholia i tajemnica jesiennych Mazur. Na szlaku zamków, pałaców i czegoś więcej…’ z dnia 29.10.2021 jest dostępny na stronie:

https://gdziewyjechac.pl/59955/melancholia-i-tajemnica-jesiennych-mazur-na-szlaku-zamkow-palacow-i-czegos-wiecej.html

Artykuł  jest działaniem projektu nr PR/1/008/2018 pn. ‘Tourism beyond the boundaries – tourism routes of the cross-border regions of Russia and North-East Poland’.

Za powyższą treść odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie gmin „Polskie zamki gotyckie” i nie może być ona w żadnym wypadku traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego PWT Polska – Rosja 2014-2020