gra turystyczna „I. Kant” w Kaliningradzie

wrz 20, 2021

W dniu 15 września 2021 w Kaliningradzie odbyła się terenowa gra turystyczna o I. Kancie. W grze  udział wzięło 28 osób. Byli to pracownicy Partnerów projektu tj. Ministerstwo Kultury i Turystyki Obwodu Kaliningradzkiego i ANO „Muzeum Życia Miejskiego” oraz pracownicy Muzeum Brama Frydlandzka i Muzeum Czasów Sowieckich w Kaliningradzie. 

Wszystkich zainteresowanych podczas pobytu w Kaliningradzie zapraszamy na wyspę Kanta do sprawdzenia wiedzy o wybitnych postaciach i zabytkach miasta. Gra w wersji polskiej i rosyjskiej  dostępna jest do pobrania na stronie zamkigotyckie.org.pl

 Artykuł  jest działaniem projektu nr PR/1/008/2018 pn. ‘Tourism beyond the boundaries – tourism routes of the cross-border regions of Russia and North-East Poland’.

Za powyższą treść odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie gmin „Polskie zamki gotyckie” i nie może być ona w żadnym wypadku traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego PWT Polska – Rosja 2014-2020.